Már tudsz nevezni a
WILK KapuvárRun futóversenyre!

Eddig nevezettek

WINKMARATON

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Zámbó ÁkosI korcsoport1995
2Balog ÁronI korcsoportBalatonfüredi Atlétikai Club2001
3Hegedus HajnalkaII korcsoportSpartan Training Group1980
4Nagy Csaba GyörgyIII korcsoportConcept2-Polar1974
5Kocsis GabriellaI korcsoport1994
6Szabó TiborII korcsoportSTG-Dolné Saliby1982
7Papp TiborIII korcsoport1974

Tételek összesen: 7

WINKMARATON

csapat

#Csapat neveVersenyszámStátusz

Tételek összesen: 0

#Csapat neveVersenyszámStátusz

Tételek összesen: 0

INTRETECHFÉLMARATON

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Győrvári NorbertII korcsoport4Évszak Sportegyesület1989
2Lamqartasse HamzaI korcsoport1996
3Kiss RóbertIII korcsoportGYAC1977
4Kelemen ZsoltIII korcsoport1976
5Pintér GáborII korcsoport1981
6Kovacsics TamásII korcsoport1980
7Hegedus EugenII korcsoportSpartan Training Group1982
8Lemonnier GregoireII korcsoport1986
9Tóth GézaII korcsoportNULL1978
10Ács GézaI korcsoport1998

Tételek összesen: 10

INTRETECHFÉLMARATON

csapat

#Csapat neveVersenyszámStátusz

Tételek összesen: 0

#Csapat neveVersenyszámStátusz
1Egységben az erőIntretech Félmaraton DUO

Tételek összesen: 1

LAURASTARMINIMARATON

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Soós Olivér Zoltán0 korcsoportPlatinumSport2015
2Böcskör Luca0 korcsoport2016
3Böcskör Marcell0 korcsoport2015

Tételek összesen: 3

LAURASTAR5K

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Németh AlizI korcsoport2002
2Györkösné Lőrincz Andrea HerminaII korcsoport1987
3Lócsi DóraII korcsoportTuttobici Triatlon SE1986
4Borsodi TamásII korcsoport1987
5Serfőző Lia Zoé0 korcsoport2011
6Wagner ZsófiaI korcsoport2005
7Turi TündeIII korcsoport1978
8Eichardt KrisztinaIII korcsoport1970
9Eichardt David0 korcsoport2011
10Eichardt-Ackerler KlausIII korcsoport1966
11Bozzay ZsófiaII korcsoport1990

Tételek összesen: 11

LAURASTAR10K

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Mészáros ZsoltIII korcsoport1976
2Szekeres AnnaII korcsoportPannonhalma Firmitudo Futó Egyesület1982
3Sarusi-Kiss KataII korcsoport1982
4Balogné Tóth BoglárkaIII korcsoportNULL1975
5Sarusi-Kiss AndreaII korcsoport1980
6Szűcs-Szabó KrisztiánnéII korcsoportGIZIONOK1984
7Visi BalázsI korcsoportBarbell STRNGTH2004
8Rákóczy ZoltánnéIII korcsoport1971
9Rákóczy ZoltánIII korcsoport1966
10Horváth CsillaII korcsoport1989

Tételek összesen: 10

LAURASTARJUSTRUN6H

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Irmes HenriettaII korcsoportKapuvári Sportegyesület1991
2Balog IstvánIV korcsoport1963
3Prajczer Péter FerencII korcsoport1986

Tételek összesen: 3

KAPUVÁRRUNBABYRACE

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Póczik Léna0 korcsoport2021

Tételek összesen: 1

KAPUVÁRRUNNORDICWALKING

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz

Tételek összesen: 0

KAPUVÁRRUNKUTYÁSFUTÁS

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Tóth BernadettII korcsoport1982
2Gosztola Mária EszterIII korcsoportEdelényi Futók Egyesülete1975

Tételek összesen: 2

LAURASTARSCHOOLCUP

egyéni

#Versenyző neveKorcsoportNemeEgyesületSzül. évStátusz
1Soós OlivérIII korcsoportPlatinumSport1974

Tételek összesen: 1


nevezettek
Shopping Cart
Translate »
Scroll to Top